Spółka

Przez lata pochylaliśmy się nad najbardziej wrażliwymi obszarami przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych.

Realizowaliśmy projekty obejmujące wdrażanie oprogramowania erp oraz projekty dziedzinowe o szczególnej wrażliwości dla przedsiębiorstw różnych branż. We wszystkich naszych przedsięwzięciach korzystaliśmy z naszego autorskiego rozwiązania ERP. Blisko dwie dekady temu nadaliśmy nazwę naszemu systemowi Graffiti.ERP i nie przypuszczaliśmy wówczas jak wiele energii oraz intelektualnego wysiłku będzie nas kosztować opieka i nieustanny rozwój tego oprogramowania.

Mariusz Bławat
Prezes Zarządu Graffiti ERP SA
Mariusz Bławat
Podczas naszych doświadczeń nauczyliśmy się słuchać i rozwijać oprogramowanie w relacji zarówno do założeń akademickich jak i realnych potrzeb.

Działaliśmy zawsze z wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii – bez kompromisów – tak, aby nasze rozwiązanie było konkurencyjne do najlepszych zachodnich wzorców. Zachęcamy do lektury niniejszego folderu, choć – ograniczeni formą – zawarliśmy w nim zaledwie promilową część informacji o naszym rozwiązaniu. Ciekawych szczegółów naszego oprogramowania zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu z nami…

Dariusz Grześkowiak
Członek zarządu
Dariusz Grześkowiak

Historia

1998

GRAFFITI.ERP SA od roku 1998. Od początku swojego istnienia na rynku, zajmował się wdrażaniem efektywnych rozwiązań informatycznych

2000

Przekształcenie w spółkę akcyjną. Kontynuacja tworzenia własnego, innowacyjnego oprogramowania.

2005

W ramach strategii dywersyfikacji firma realizuje projekt budowy oprogramowania Workflow pod nazwą Ascent.DBI

2009

Odpowiadając na potrzeby rynku Graffiti.ERP rozbudowane zostaje o specjalizowane moduły dedykowane różnym rodzajom produkcji. Powstaje Graffiti.Meat, Graffiti.Projects i inne moduły satelitarne wspomagające integrację ERP.

2019

Rozwój systemu Graffiti.ERP determinuje konieczność wytworzenia rozbudowanego oprogramowania typu ETL - gravity.integration.

2021

Wprowadziliśmy lekki ale potężny system BI Webintellect, dzięki któremu nasi klienci każdego dnia otrzymują cenne insighty dla swoich biznesów.

2022

Oprogramowanie Graffiti.ERP w rekordowo krótkim czasie zostało dostosowane do wymogów Polskiego Ładu. Obecnie spółka rozwija nowy linę-up produktów do integracji.

Oprogramowanie klasy business intelligence dla średnich i dużych przedsiębiorstw
Strona produktu
OPROGRAMOWANIE KLASY ERP DLA ŚREDNICH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW
Strona produktu
Oprogramowanie workflow, CRM, portal korporacyjny, kalendarz dla pracy zespołowej. Oprogramowanie dla przeglądarki internetowej
Strona produktu
Oprogramowanie wspomagające sprzedaż detaliczną oraz gospodarkę magazynową od małego sklepu po market wielokasowy.
Oprogramowanie wspomagające obsługę zamówień, cenników, ofert oraz komunikacji B2B. Oprogramowanie dla przeglądarki internetowej.
Oprogramowanie wspomagające zarządzanie produkcją spożywczą w branżach przetwórstwa mięsa, ryb oraz w branży mleczarskiej.
Oprogramowanie dla rejestracji zdarzeń gospodarczych za pomocą urządzeń mobilnych typu terminale. Oprogramowanie dla przeglądarki internetowej
Oprogramowanie integrujące przepływ towarów pomiędzy magazynami dostawców - odbiorców oraz klientów końcowych. Oprogramowanie dla przeglądarki internetowej

Władze

To ludzie nieprzypadkowi, związani z branżą informatyczna, z wytwarzaniem oprogramowania oraz projektami wdrożeń rozwiązań biznesowych od początku swojej kariery zawodowej.

Mariusz Bławat
Prezes Zarządu Graffiti ERP S.A.

Mariusz Bławat swoją karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. Wizjoner, twórca wielu koncepcji rozwiązań biznesowych. Uczestnik i kierownik kilkudziesięciu wdrożeń rozległych projektów. Od roku 1995 do 2000 r. prowadził działalność programistyczną oraz wdrożeniową w formie spółki cywilnej. Z firmą Graffiti ERP S.A. związany od roku 2000. W 2012 roku został Prezesem Zarządu Graffiti ERP S.A. Ponadto jest członkiem Rady Nadzorczej spółki zależnej Graffiti ERP S.A. – Imagis SA z siedzibą w Warszawie, Caffeine Minds Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, oraz w spółce notebooki.pl SA.

Dariusz Grześkowiak
Członek Zarządu

Dariusz Grześkowiak jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej (specjalność: telemechanika). Dyplom magistra inżyniera uzyskał 15 września 1992 r. Karierę zawodową rozpoczął w 1992 r. w Fabryce Łożysk Tocznych SA jako programista w komórce zajmującej się wdrażaniem systemu zapewnienia jakości. W 1994 r. został zatrudniony jako programista w firmie Kompendium SA W 1996 r. został w tej spółce Dyrektorem ds. Oprogramowania, a w 1998 r. Dyrektorem ds. Oprogramowania i Wdrożeń. W 2000 r. został Wiceprezesem Zarządu Graffiti ERP S.A., a w 2005 r. Prezesem Zarządu. Od listopada 2013 roku Członek Zarządu Graffiti.ERP S.A.

Rada nadzorcza

Krzysztof Zalewski
Członek Rady Nadzorczej
Tomasz Getler
Członek Rady Nadzorczej
Karol Kurzawski
Członek Rady Nadzorczej

Prezentacja

Rozwój

Dążąc do ciągłego rozwoju produktów informatycznych, GRAFFITI.ERP SA prowadzi badania nad nowymi rozwiązaniami, koncentrując się zwłaszcza na sferze logistyki, produkcji i kontrolingu.

Efektywność praktyczną wdrażanych rozwiązań, która zależy od wiedzy dostawcy, kultury technicznej odbiorcy, jak również od zmieniających się możliwości technicznych, sprawdzamy wspólnie z naszymi odbiorcami.

GRAFFITI.ERP SA prowadziła prace wdrożeniowe i konsultacyjne w około 400 przedsiębiorstwach działających w różnych branżach na terenie całej Polski. Są to użytkownicy systemów Graffiti.ERP i Ascent.DBI, ale też systemów obcych.

Doświadczenia GRAFFITI.ERP SA zbierane były podczas wielu godzin pracy w najróżniejszych sytuacjach i warunkach, w przedsiębiorstwach o różnych profilach i skali wytwarzania.

Akcentujemy zasadę minimalizacji ryzyka niepowodzenia z przyczyn zależnych od odbiorcy.

Uczelnie

Pracownicy GRAFFITI.ERP SA prowadzą lub prowadzili wykłady w oparciu o oprogramowanie własne na renomowanych uczelniach

Wyższa szkoła logistyki

Pierwsza w Polsce niepaństwowa wyższa uczelnia logistyczna utworzona z inicjatywy Instytutu Logistyki i Magazynowania oraz Centrum Edukacji Logistycznej. Pomiędzy WSL a GRAFFITI.ERP SA zawarte zostało porozumienie o współpracy i wsparciu informatycznym

WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA

im. Stefana Czarnieckiego w Poznaniu (obecnie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych), Katedra Logistyki

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Katedra Logistyki

WYŻSZA SZKOŁA TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

w Warszawie

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux